המלון מפה

חפש על פי אזור

מתקנים

נוחויות

ספורט ונופש

שירותים

מלונות ב ויינטיאן בירה (Vientian Capital) (6)


City Inn Vientiane

כתובת: Rue Pangkham Vientiane, ויינטיאן בירה 01000

אזור: מרכז העיר

City Inn Vientiane מספק מגוון רחב של שירותים מותאמים אישית עבור אורחים, כגון שירות לרכישת כרטיסים, אבטחה 24 שעות ביממה ושירות חדרים 24 שעות. ..

Lane Xang Princess Hotel

כתובת: 27 Ban Hatsadi Tay, Chanthabury District, Opposite Talat Sao (Morning Market ), Vientiane City Center, ויינטיאן בירה 01000

אזור: Vientiane City Center

Lane Xang Princess Hotel הוא רכוש 3-כוכב מקסים שוכן במיקום מעולה במרכז ויינטיאן. מלון יש מגוון מעולה של מתקנים ושירותים הכוללים גישה לאינטרנ ..

Chanthapanya Hotel

כתובת: No. 138 Norkeokoummarn Road. Ban Mixay Chanthabouli District , ויינטיאן בירה 11809

אזור: Vientiane City Center

במיקום מרכזי מול לאו היכל התרבות הלאומי, המלון החדש הזה הוא רק במרחק של כמה דקות לנהר המקונג, שוק הבוקר וקשת Patuxai מפורסמת. חדרים במלון מע ..

Douangpraseuth Hotel

כתובת: Bourichane Road(Opposite of the Thai Embassy),Phonsinuone Village Sisattanack District, Phonxay, ויינטיאן בירה 01000

אזור: Phonxay

Douangpraseuth Hotel הוא 6 ק"מ מנמל תעופת Watay. חדרים נוחים מרוהטים בפשטות ומציעים מיזוג אוויר, טלביזיה ומקררת. חדרי אמבטיה צמודה עם מקלחת ..

Lao Plaza Hotel

כתובת: 63 Samsenethai Road, Vientiane City Center, ויינטיאן בירה 6708

אזור: Vientiane City Center

Lao Plaza Hotel ממוקם באזור הקניות העיקריים, בעסק של ההון המתעוררים ואזור הבילויים. חדרים מושפעים מתרבות לאו, התמזגה עם העיצוב אוריינטלי בטע ..

Parkview Executive Suites

כתובת: Souphanouvong Road, Sikottabong District, P.O Box 4793, Vientiane City Center, ויינטיאן בירה 01000

אזור: מרכז העיר

Parkview Executive Suites הוא תפור למבקר העסקי לויינטיאן, ממוקמת במרכז העיר ויינטיאן, בתוך 5 דקות של שדה התעופה. במשך מחפש ברכה מעוצבת להפלי ..